شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > کمیته های مرکز 
 
 

 کمیته های مرکز تحقیقات اعصاب کودکان:

کمیته نورومتابولیک: این کمیته که از سال 1390 آغاز به فعالیت نموده است ماهانه با حضور اساتید فوق تخصص در رشته اعصاب اطفال، غدد و متابولیسم و ژنتیک انسانی تشکیل جلسه می دهد که در این جلسات به ارزیابی تشخیصی و درمان بیماران نورومتابولیک می پردازد. این کمیته اقدام به ایجاد سایتی برای ثبت بیماران نورومتابولیک نموده است تا در کنار شناسایی موارد جدید بیماریهای نورومتابولیک از تجربه و دانش تمامی متخصصین ایرانی در این حوزه در جهت درمان بهتر و پیگیری آسان تر بیماران بهره گیرد.

کمیته نورومتابولیک همچنین سالانه کنفرانس یک روزه ای برگزار می نماید تا  متخصصین این رشته تازه های علمی دراین زمینه را با یکدیگر به اشتراک گذارند.

کمیته نوروماسکولار: این کمیته از بدو تأسیس مرکز فعالیت داشته است. دستیاران تخصصی و فوق تخصصی به همراه اساتید رشته اعصاب اطفال هر هفته روزهای یکشنبه در واحد عصب عضله بیمارستان کودکان مفید حضور می یابند و بیماران مبتلا به اختلالات نوروماسکولار در این بخش مورد ارزیابی قرار می گیرند. همچنین جلساتی با حضور متخصصین رشته نوروماسکولار در مرکز تحقیقات اعصاب کودکان برگزار می شود تا هماهنگی های نزدیک تری در جهت سهولت درمان بیماران صورت گیرد و نیز تازه های علمی در این زمینه توسط متخصصین مبادله گردد.

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.